Hizmetler

Modern tasarım çözümleri…
Size özel, sizin için kullanışlı mekanlar tasarlıyor ve üretiyoruz.

Örnek Bir Son Sonuç

3D Görselleştirme – Render olarak çizimini istediğiniz işinizi bittiğinde nasıl göreceğiniz hakkında fikir vermesi açısından bir çalışma örneğini burada bulabilirsiniz.

Neler Yaparız?

01.

İç Mekan Render

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü sağlamak, 3d modelleme ve gerçeğe en yakın 3 boyutlu görselleştirme ile elde edilecek etkileyici sunumlar oluşturmak.

Mutfağınızdan yatak odanıza kadar hayata geçirmeyi düşündüğünüz hayalinizdeki evinizin, işyerinizin en doğru şekilde yapılmasında ihtiyacınız olan tüm konularda uygun çözümlerle yanınızdayız.

02.

Mimari Görselleştirme

SN Proje olarak 3D Modelleme, 3D Görselleştirme, 3D Mimari Modelleme ve Render, konularında sizlerin her türlü Görselleştirme Render işlerinizi kaliteli görsellik ve memnuniyet garantisi altında yapıyoruz.

Büyük zahmetlerle hayata geçirmeyi düşündüğünüz projelerinizin doğru bir şekilde sunumlarının yapılmasında gerekli olan konularda uygun çözümlerle yanınızdayız.

03.

Mimari Animasyon

Mimari projeleriniz hazırlandıktan sonra dilerseniz animasyon filmleri ile projelerinizi destekleyebilir, reklam filmlerinizde kullanabilirsiniz.

SN Proje olarak sizlere projelerinizi farklı platformlarda sunabilmeniz için mimari animasyonlar hazırlıyoruz. Dilerseniz satış ofisinizde dilerseniz web sitenizde yada fuarda müşterilerinize projenizi daha kolay anlatma imkanına sahip olun.

04.

Özel Mekan Tasarımı

Mekanlar kişilerin zevklerine ve tercihlerine göre farklılık gösterirler. Bu yüzden tam olarak ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza göre planlamanız çok önemlidir.

SN Proje olarak mekanları tasarlarken sizlere akıllı çözüm ve ilham verici fikirler sunuyoruz. Tasarladığımız mekanlar kullanımınıza uygun olarak sizin belirlediğiniz malzemelere ve zevkinize göre hazırlanıyor.

05.

Ürün Görselleştirme

Aklınızda kalmasın… Henüz proje aşamasında olan ürünlerinizi katalog haline getirmek isteyebilirsiniz.

Bunun için bütün fikirlerinizi üretmek yerine sizde gerçekçi görsellerle uygun bütçeli kataloglar oluşturabilir, sipariş üzerine üretim yapıp satabilirsiniz. Böylece üretime girmeden önce tüm teknik dökümana sahip olabilir üretim öncesi olası hataları rahatlıkla görebilirsiniz.

00.

Özel Bir Çalışmaya mı ihtiyacınız var?